Müge Anlı Müslüme Bulundumu Son Dakika Gelişmeleri! Yörük Kızı Müslüme Bulundu Mu?
Müge Anlı Müslüme Bulundumu Son Dakika Gelişmeleri! Yörük Kızı Müslüme Bulundu Mu?
Yörük aile Mersin'in Gülnar ilçesi Yanışlı bölgesine geldiler. Bu bölgede 10 Kasım günü çadırlarını kuran 7 çocuklu Mehmet ve Selvi Yağal çifti, 3 yaşında olan kızları Müslüme aynı gün içinde saat 17.00 sularında bisikletiyle çadırının önünde oynarken birden ortadan kayboldu. Peki, Müslüme Bulundumu Son Dakika Gelişmeleri! Yörük Kızı Müslüme Bulundu Mu? ayrıntılar makalemizde....

Ailesi ve çevredeki vatabdaşların yaptığı kısa bir aramada bulunamayan küçük kız, ailesi tarafından yetkililere haber verilmesi üzerine jandarma, itfaiye, AKUT, UMKE, belediyeler ve AFAD'da olmak  üzere bölgeye ekipler sevk edildi. Küçük yörük kızı Müslüme için kaybolduğu bölgede birinci gün gönüllüler de olmak üzere 700 kişi kadar insan arama çalışmalarına katıldı. Daha sonrasında ise 200 kişiden oluşan profesyonel bir ekip, belediye, den yetkili kişiler, çeşitli kurumlardan ve gönüllülerinde olduğu 300 kişilik gurup 12 kilometre uzunluğundaki vadi etrafını, ormanlık alanı ve dağlık alanlarda arama çalışması yaptılar. Yörük Kızı Müslüme için yapılan çalışmalara ayak izi takip ve kokuya duyarlı olan köpekler, insanlı keşif uçağı, termal görüşü olan droneler da destek olmak üzere kurulan ekip tarafından yapılan aramada şuanlık sonuç alınamadı.

Mersin bölgesinde Yörük olarak yaşayan ailenin 3 yaşında olan kızları Müslüme, çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken birden ortadan kaybolması sonucunda halk ve yetkililer tarafından başlatılan arama çalışmasında bugün dahil 10'uncu güne girildi. Yörük Kızı Müslüme, den bir iz bulunamazken aile dahil herkes Yörük Kızı Müslüme, nin kaçırılma ihtimali üzerine duruyorlar. Gülnar Belediye Başkanı olan Alpaslan Ünüvar, ın yaptığı açıklamada: " Şuan itibari ile insanların artık bu yakın bölgede Müslüme, nin bulunma ümidi artık azaldı." dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları