Fetö Öldümü? Son Dakika Fetö Öldü Mü? Hareketlilik Devam Ediyor!
Fetö Öldümü? Son Dakika Fetö Öldü Mü? Hareketlilik Devam Ediyor!
Fetö örgütü elebaşı sıolan Fetullah Gülen'in öldüğü iddiaları sosyal medyayı meşkul ediyor.
83 yaşında olan FETÖ ''Fetullah Gülen'' nin yaşadığı evi Pensilvanya'da oldukça hareketli saatler yaşanıyor. Peki, sosyal medyayı meşkul eden Fetö öldümü? Son dakika fewtö öldümü? gibi soruların cevabı bu makalede...

Fetö örgütü elebaşı sıolan Fetullah Gülen'in öldüğü iddiaları sosyal medyayı meşkul ediyor.

83 yaşında olan FETÖ ''Fetullah Gülen'' nin yaşadığı evi Pensilvanya'da oldukça hareketli saatler yaşanıyor. Peki, sosyal medyayı meşkul eden Fetö öldümü? Son dakika fewtö öldümü?

ABD'de bulunan Pensilvanya eyaletinde yaşayan FETÖ elebaşı sı olan Fetullah Gülen, öldüğü iddiaları sosyal medyanın gündemini değiştirdi. İddialara göre Fetullah Gülen'in sağ kolu olan Cevdet Türkyolu tarafından FETÖ elebaşısının bulunduğu Bins çevresinde uzun süredir hareketlilik devam ediyor.

Pensilvanya'nın Saylorsburg kasabasında olan Fetö evi, nin önünde çok sayıda araç konvoyu ve kalabalık oluşmuş, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in ömüş olduğu ihtimalini akıllara geldi.

Sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yapan Avukat Burak Bekiroğlu, Türk istihbaratı olan ''MİT'' de bir görevli, FETÖ elebaşının Fetullah Gülen, nin yaşadığı eve sızıp FETÖ elebaşısı, nın zehirlediği iddiasını paylaşımda bulundu.

Burak Bekiroğlu twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarda şöyle bilgiler verdi:

An itibari ile ''Fetö'' Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya Saylorsburg bölgesinde ve çevresinde oldukça hareketli saatler yaşanıyor. Fetö, nün evinin çevresinde kalabalık gruplar bir araya gelme hareketi var. Biri ölmüş sanırım, çevrede oturan halk,ta olanları izliyor" şeklinde açıklamada bulundu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıhttps://nedennedir.com