Rüyada Yılan Görmek? Rüyada Zararsız Yılan Görmek? Rüya Tabirleri Diyanet!
Rüyada Yılan Görmek? Rüyada Zararsız Yılan Görmek? Rüya Tabirleri Diyanet!
Rüyada Yılan görmek, gizli düşmanlığa, yüksek saltanata ve kişinin rahat geçimine işarettir. Rüya aleminde görülen yılanın tabiri ise düşman olarak söylenir. Rüyada Yılan görmek, bazen kadın ve çocuk demektir. Cafer-i Sâdık (r.a) dediğine göre, Rüyada Yılan görmek, selamet, devlet, zevce ve evlat demektir.

Rüyada Yılan Görmek? Rüyada Zararsız Yılan Görmek? Rüya Tabirleri Diyanet!

İslami olan rüya yorumlarında rüyada yılan görmek, şeytanidir ve asılsız bir rüya olarak tabir edilmektedir. Korkutan rüyaların görülmesi durumunda anlamı ne şekilde olursa olsun, başkalarına anlatmamak ve Cenâb-ı Hakk'a dua edip sığınmak gerekir. Rüyada yılan görmek, hain ve sinsi düşman demektir. Rüya tabirleri yorumcularının ifadelerine göre yılanlar her toplumda farklı anlamlar taşır ve rüyanın kesin tanımını yapmak oldukça zordur. İşte rüyada yılan görmek, nedir tabiri.

Rüyada Yılan görmek, gizli düşmanlığa, yüksek saltanata ve kişinin rahat geçimine işarettir. Rüya aleminde görülen yılanın tabiri ise düşman olarak söylenir. Rüyada Zararsız Yılan görmek, bazen kadın ve çocuk demektir. Cafer-i Sâdık (r.a) dediğine göre, Rüyada Yılan görmek, selamet, devlet, zevce ve evlat demektir.

Rüyada yılan görmek nedir:

Rüyada yılan görmek, her türlü düşman manasına gelir. Oldukça zehirli oldukları herkez tarafından bilinen engerek veya  kobra gibi yılanları rüyada görmek, çok daha da tehlikeli düşmana işarettir. Rüyada yılanı evde görmek ise, düşmanın size kötülük yapacağı olarak yorumlanır. Rüyada yılan görmek, karı kocanın kavga etmesi olarakta ifade edilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları