Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra Neden Ayrıldı? Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra Boşandı mı?
Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra Neden Ayrıldı? Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra Boşandı mı?
Selin Ciğerci Gökhan Çıra ayrıldı mı, neden ayrıldı? 2019 SENESİNDE evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, anlaşmalı olarak bugün boşandılar. Beykoz Adliyesi binasına beraber gelen Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra, çıkışta ayrı araçlarla oradan ayrıldı.

Selin Ciğerci boşandı mı? Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eski futbolcu olan Gökhan Çıra, iki yıllık evlilikleri sona erdirdiler. Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra, Beykoz Adliyesi binasında görülen davada anlaşmalı olarak bugün boşandılar. Adliyeye beraber gelen kararlı çift, çıkışta ayrı ayrı araçlarla oradan ayrıldılar. Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra, bodrum’daki iki evlerini bölüştüğü ve kozmetik şirketindeki hisse ortaklıklarını devam ettirdikleri öğrenildi.

Boşanma davasından sonra Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ortak bir paylaşımda bulundular. Mahkemeden birlikte çıkan ikili, “Biz birbirimizi gerçekten çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu güzel ilişkiyi daha fazla devam ettirmeyi başaramadık. Zaman bize ne gösteririz tabi bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki aynen ilk günde başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı bozmadan ayrıldık. Özelimize, hayatımıza ve değerlerimize saygıyı gösteren herkese çok teşekkür ederiz." ifadelerini kullandılar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları