Metin Hara Adriana Lima Adına savcılığa Dilekçe Verdi! Adriana Lima Sevgilileri
Metin Hara Adriana Lima Adına savcılığa Dilekçe Verdi! Adriana Lima Sevgilileri
Adriana Lima Metin Hara'nın büyük aşkı tüm dünyada duyulmuştu. Bir seneden fazla süre birlikte olan metin hara adriana lima çifti, sürpriz bir şekilde aşklarını noktalamışlardı. Ünlü ikilinin ayrılmasından 3 sene geçse de haklarında her gün yeni iddialar çıkıyor.

Adriana Lima Metin Hara'nın büyük aşkı tüm dünyada duyulmuştu. Bir seneden fazla süre birlikte olan metin hara adriana lima çifti, sürpriz bir şekilde aşklarını noktalamışlardı. Ünlü ikilinin ayrılmasından 3 sene geçse de haklarında her gün yeni  iddialar çıkıyor.

Dünyaca tanınan ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı ilişkiyle adını duyuran, sonrasında ise magazin gündemini meşkul eden Metin Hara, ilişkilerine gelen yorumlardan ve diploması bir durum olmamasına rağmen tabip unvanını kullanan haber ve paylaşımlarının kaldırılması için savcılığa dilekçe verdi.

SAVCILIK İTİRAZ ETTİ:

Metin Hara nın itiraz dilekçesine, Savcılık itiraz olayıyla ilgili takipsizlik kararı verdi, fakat Metin Hara bu karara itiraz dilekçesi verdi. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları