İstanbul Hava Durumu Gök Gürültülü Sağnak Yağmur Geliyor?
İstanbul Hava Durumu Gök Gürültülü Sağnak Yağmur Geliyor?
Meteo istanbul? Kadıköy hava durumu? Çatalca hava durumu? Üsküdar hava durumu hakkında ayrıntılı bilgiler!
İstanbul hava durumu saatlik verilere göre gök gürültülü sağnak yağmur geliyor...

Sondakika istanbul;

Yağışlar yer yer kuvvetli olacak İstanbul genelinde Marmara'nın doğusun ile kocaeli, sakarya, bursa, bilecik ve çevrelerindeki yağışlarda yine akşam saatlerine kadar yer yer kuvvetli olarak devam edecek. Gece saatlerinden sonraise artık hem İstanbul'da artık Marmara'nın doğusundaki yağışlar azalacak. O bölgelerde yaşayan vatandaşlarımız da bu web sitesinden bir kez daha uyarmış olalım, bu noktada sevgili okuyuıcular özellikle İstanbul hava durumu nu yakından takip ediyoruz. Radar görüntüleri İstanbul yağmur yağışı ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor. Bu noktada meteoroloji sitesindeki izlediğimiz noktadaki o yeşil görünen bulutlar İstanbul'un Avrupa Yakası'ndan batıya doğru doğru gittiğini görüyoruz, bu noktada Anadolu Yakası'nda istanbul sel yağışıetkili olacak. Yalova, Kocaeli, Bursa'da etkili olacağını görüyoruz. Meteo İstanbul Genel Müdürlüğü dakika, dakika gelişmeleri takip ediyor ve uydulardan gelen sıcağı sıcağına bilgileri de bizlerle paylaşıyor ve sizlere aktarıyoruz.

Şu dakikalarda Marmara Bölgesi'nin hemen İstanbul'un güneyinde kümelenmiş bubulutlar bu gece de akşam saatlerinde de etkili olacak ve doğuya doğru Kocaeli'den Sakarya'ya Bursa'ya Yalova'ya doğru gidiyor.

Bu noktada özellikle yarın da bu illerde kocaeli-sakarya bilecek Bursa'da kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Bununla da kalmıyor İç Anadolu Bölgesi'nde Sinop Kastamonu Çorum Çankırı Kırıkkale ve Ankara'nın doğusunda da istanbul yağmur u gibi kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Marmaray'ı, iç Anadolu'yu ve Karadeniz'de özellikle kıyı kesimlerinde sağanak yağış kuvvetli vuracak. Bu çerçevede tüm yetkilileri ve vatandaşlarımızı bu web sitesinden uyarıyoruz. Dikkatli olun ve yaşlılar ileçocukların mecbur kalmadıkca dışarıya çıkmamaları konusunda uyarıyoruz.!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıhttps://nedennedir.com