Petek Ertüre kimdir? Petek Ertüre Kaç yaşında? Petek Ertüre Sevgilisi Kim? Habertif.com
Petek Ertüre kimdir? Petek Ertüre Kaç yaşında? Petek Ertüre Sevgilisi Kim? Habertif.com
Petek Ertüre kimdir? Petek Ertüre Kaç yaşında? Petek Ertüre Sevgilisi Kim? Petek Ertüre sevgilisi? gibi soruların cevabı bu makalede..

Oyunculuk yapan Petek Ertüre, 1984 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi. Liseyi Marmara Koleji'nde Teknik Lise olan Marmara radyo televizyon bölümünde okudu. Hemen ardından ise Maltepe Üniversitesi'nde radyo ve televizyon programcılığı bölümünü bitirerek başarı ile mezun oldu. Sunuculuk geçmişi de olan Petek Ertüre, bir dizi magazin programı sunuculuğu yapmıştır. Reklam filmlerinde de oynayan Petek Ertüre, sonbahar ismindeki bir dizide de oyunculuk yaptı.

Bir tarafta bu işleri yaparken diğer taraftan eğitimine ağırlık verdi. Birçok dizi filmde, uzun metrajlı filmlerde ve reklam filmlerinde sevilen yüz olarak görev aldı. Uzun zamandır birliktelik yaşadığı meşhur işadamı Ali Ağaoğlu'ndan 2013 senesinde bir erkek çocuğu dünyaya getirmiştir. Petek Ertüre yaş olarak şu an 35 yaşındadır. Petek Ertüre boyu 174 santimdir. Petek Ertüre estetik dedikodularına şu cevabı verdi; Ali Ağaoğlu'ndan çocuk sahibi olan Petek Ertüre estetik yaptırması lazım diye sosyal medyada yorumlar yapılırken, Petek Ertüre estetik konusunda burnumu yaptırmayacağım boşuna haber yazmayın diye seslendi.

Petek Ertüre sevgilisi: Serdar Oal, dır. Serdar oal göğüsüne petek şeklince dövme yaptırması dikkatlerden kaçmadı..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıhttps://nedennedir.com