Netflix Film Önerileri 2021! Netflix De Ne İzlesem 2021? Ölmeden Önce İzlemeniz Gerekenler
Netflix Film Önerileri 2021! Netflix De Ne İzlesem 2021? Ölmeden Önce İzlemeniz Gerekenler
Netflix’in en güzel filmleri serisine 2021 senesinde birbirinden şahane yapımlar eklenecek gibi. En yeni serilerle Netflix filmlerine yolculuk edelimmi? Her hafta kendine yapımı olan yepyeni bir filmi yayına alan Netflix, 2021 yılında heyecanı daha da artıracak. Ünlü ve tecrubeli oyuncuların başrolde olduğu, konularıyladsa tüm dikkatleri üzerine çeken filmler için yazımıza bir göz atın derim. Netflix Film Önerileri 2021! Netflix De Ne İzlesem 2021? Netflix Film Önerileri Ekşi!

1. Sweet Girl | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 5,5)

 Netflix Film Önerileri listesinde ilk sırayı Sweet Girl filmi, alıyor. Karısının ölümünden sorumlu olan zengin ilaç firmasından intikam almak isteyen bir adamın hayat hikayesini anlatmaktadır. Aktör Ray Cooper, kızıyla artık baş başa bir hayat sürmeye mahkumdur. Bir yandan kızını korumaya çalışırken diğer yandan da adaletin yerini bulması için çabalar. Cooper, Karısının ölümüne sebep olan adamları öldürmek için sinsi planlar kuracaktır.

3. Mimi | Official Trailer | Kriti Sanon, Pankaj Tripathi | Netflix India..(IMDb: 8,0)

Netflix Film Önerileri 2021, serisinde 2. filmimiz hint yapımı bir film, dir. Hindistan,ın küçük bir kasabasında yaşayan Mimi, ünlü bir yapımcı olmanın hayalini kurmaktadır. Çevresindeki insanlarda ona destek vermektedir. Daha sonra hayatında hiç tahmin edemeyeceği bir şey olur ve  bir çift taşıyı anne olmak için teklif verir. Bu annelik teklifini severek kabul eden Mimi, kendini bambaşka bir komedi dolu bir hayatın içinde buluverir. 

5. Black Island - Trailer (Official) | Netflix...(IMDb: 5,2)

Netflix Film Önerisi, yazımızda 3. film, gerilim türü olan bu film kötü bir geçmişi olan adada geçmektedir. Başrol oyuncusu olan Helena adaya gelen yeni bir Almanca öğretmenidir. Jonas ise Helena gibi adaya yeni gelmiş olan bir gençtir. Bu birbiriyle anlaşamayan ikili arasında günler geçtikçe aşk filizlenir ve bu aşkla beraber ikili adanın sırlarını da bir bir ortaya çıkartırlar.

7. Beckett | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 5.6)

Netflix Film Önerileri, serisinde 4. filmimizin konusu: Oyuncu Beckett oldukça yoğun geçen bir iş döneminin ardından karısı April ile tatile çıkarlar. Sevdiği kadın April ile huzurlu bir tatil yapmak için Yunanistan adalarına gider. Fakat Yunaistan’ da iç savaş olur ve bu olaylardan kaçmak isteyen çift bir dikkatsizlik sonucu trafik kazası geçirir. Bu kaza sonucunda sevdiği kadın olan April’i kaybeden Beckett, hastaneden çıkar çıkmaz kendisini bir suikastci suçlamaları içinde bulur ve bitmek bilmeyen kaçış başlar.

9. Milestone | Official Trailer | Ivan Ayr, Suvinder Vicky, Lakshvir Saran | Netflix India...(IMDb: 6,5)

Netflix Film Önerileri 2021, serisindeki 5.filmimizde açılışını Venedik Film Festivali’nde yapmış olan, senaristliğini veyönetmenliğini Ivan Ayr’ın yapmış olduğu Milestone, çarpıcı bir konus olanHint filmidir. Başrolüde gördüğümüz ise Suvinder Vicky yani Hindistan’ın en çoktanınan aktörlerinden birisi. Yollarda hayatı boyunca 600 bin kilometreyigeçmiş olan tecrübeli bir kamyoncu. Ghalib hayatını sorguladığı bir dönemyaşar. Ekonomik olarak tükendiği bir süreçte olan yorgun adam, çalışmak zorundabırakılan Pash ismindeki genç çocuğa yardım edecektir.

11. Dancing Queens | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 5,6)

Netflix Film Önerisi, 6. sırada ise DylanPettersson, küçük bir adacıkta yaşayan ve dansçı olmayı çok isteyen birgenç kızdır. 23 yaşında olan Dylan, sahneye çıkma hayaliyle yaşarken, ufak birdrag kulübünde temizlikçi olarak işe başlar. Ancak Dylan, dans konusundaoldukça yeteneklidir ve kulübdeki yıldız dansçısı ve koreografın dikkatiniçeker ve o noktadan sonra da hayatı tamamen değişmektedir. Bir İsveç orijinalfilmi olan Dancing Queens, komedi ile dram türündedir.

13. AWAKE | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 5,8)

Netflix Film Önerileri, 7. filmimizin konusudaşöyle: Küresel bir olaydan sonra tüm elektronik cihazlar devre dışıkalmıştır ve bunun haricinde ise insan oğlu uyuma becerisini kaybeder.Psikolojik sorunlarla uğraşan olan asker Jill, dünya,da meydana gelen bu korkunçolayı düzeltebilecek tek kişidir. Genç kadın, toplumun içinde ve kendiiçinde kaosa sürüklenmekteyken diğer yandan ailesini kurtarmaya çalımaktadır.Diğer bir yandan ise akıl sağlığını kaybetmemeye çalışır.

15. Ailem Robotlara Karşı | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 7,7)

Netflix Film Önerileri 2021, serisindeki 8.film, teknolojiye karşı zorlu bir mücadele gösteren bir ailenin hayathikayasini anlatıyor. Katie, ömrünce hayalini kurdumuş olduğu sinemaokuluna girer ve evinden çok uzaktaki okuluna gitmek için hazırlıkyapar. Katie ise bu yolculuğa ailesi ile birlikte gidecektir. Aile iseyolculuk sırasında robotların artık dünyayı istila ettiğini öğrenirlerve dünyayı ve insanlığı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişirler.

17. Penceredeki Kadın | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 5,7)

Netflix Film Önerisi, sıralamasındaki 9. filmise agorafobi hastası olan çocuk psikoloğu olan Anna Fox (Amy Adams), NewYork'taki apartman dairesi penceresinden tam karşılarında oturan kusursuz biraileyi gözetlemeye başlar. Fakat istemeden, de olsa acımasız bir suçu görmüşolur ve Anna'nın hayatı bir anda altüst olur. Tracy Letts'in, A.J. Finn isimliromanından uyarladığı bu filmde insanı şoke edici sırlar bir bir ortayaçıkıyor. Hiç kimse ve hiç birşey göründüğü gibi olmadığı bu ağar psikolojikgerilim filmi oyuncu kadrosunda ise Amy Adams, Gary Oldman, Anthony Mackie,Fred Hechinger, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry, Tracy Letts, Jennifer JasonLeigh ve Julianne Moore gibi tecrubeli oyuncular yer almaktadır.

19. Nuh Tepesi | Fragman...(IMDb: 7,1)

Netflix Film Önerileri, 10. sırasındakifilmimiz Cenk Ertürk'ün hem yazıp hemde yönettiği veSİYAD Ödülleri’nde yılın en iyi filmi seçilmiş olan Nuh Tepesi, 2Nisan tarihinde Netflix’te yayına girecek. Oyuncu Kadrosunda yer alan Ali Atay,filmdeki harika performansıyla yılın en iyi erkek oyuncu ödülünü aldığıfilmdir. Çok sevdiği babasının ölmeden önceki dileği olan köyündeki ismi"Nuh Ağacı" olan bir yere gömülme isteğini yerine getirmeye çalışanÖmer ise, Nuh Ağacı, nın çok eski zamanlardan kaldığına inanmış olanköylülerle olan diyaloğunu anlatıyor.

21. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 8,2)

Netflix Film Önerileri 2021, filmimiz 11.sırada: Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazmış olduğu aynı isimde olan tiyatrooyununu Netflix, 9 Nisan tarihinde izleyicilerle film olarak buluştu. Bufilmin konusu ise, Gülseren ismindeki üstün zekâlı bir kadının hayatını konualmaktadır. Filmin kadrosunda ise tecrubeli oyuncular olan Ecem Erkek, EnginAlkan ve Devrim Yakut gibi usta oyuncular yer alıyor. 

23. Kağıttan Hayatlar | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 6,7)

Netflix Film Önerileri ekşi, 12. sıradaki filmimizise: Başrollerinde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı film “Kağıttan Hayatlar”12 Mart tarihinde vizyona girdi. Bu Film, çöpten kağıt toplayarak geçiminisağlayan, hayatın tüm zorluklarıyla mücadale etmekten asla vazgeçmeyen Mehmet,bir akşam çekçek çuvalından düşüp hayatına giren 8 yaşında olan Ali’ninhikâyesini anlatıyor. Bir tarafdan Ali’yi ailesine kavuşturmak isteyen Mehmet,bir yandan ise Ali’yle arasında çok farklı bağlar kurulur. Film, in Senaryosunu"Behzat Ç." den tanıdığımız Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı filminyönetmen,liğini ise  "Ayla", "Müslüm", "Türk İşiDondurma" gibi filmlere imza atan Can Ulkay üsleniyor.

25. Pinocchio, Pinokyo

Pinocchio, Pinokyo

Netflix Film Önerileri, serisindeki 13. filmise masal kahramanı olan Pinokyo’yu farklı bir tarzda izlemek isteyenler içinyapılmış. Oscar ödüllü yönetmen olan Guillermo del Toro’dan izleyeceğimiz yeniserii Pinokyo’ya Cate Blanchett, Tilda Swinton ve Ewan McGregor’da eşsizsesleriyle eşlik ediyorlar. Alıştığımız Pinokyo masalından daha farklı olarak,karanlık bir dünyada geçecek olan filmin tam yayınlanma tarihi belli olmasa da2021 senesinde Netflix’te olacağı kesinleşti. 

27. THE DIG starring Carey Mulligan and Ralph Fiennes | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 7,1)

Netflix Film Önerileri 2021, serisinde 14.film, imiz  tecrubeli yönetmen olan Simon Stone’un,  The Dig’inbaşrolünde ise Carey Mulligan’ı seyredeceğiz. 1938 senesinde İngiltere’de geçenbu film alışılmışın dışında bir hikâyeyi konu almaktadır. Kendi arazisi içindebulunan küçük tepelerde bir arkeoloğun kazı yapmasına izin veren Edith’inkarşısına tahmininden daha fazla sorunlar çıkacaktır. Tarihe iz bırakacak olankazılarla devam eden bu film 29 Ocak tarihinde Netflix’te yayınlandı.

29. Malcolm & Marie | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 6,7)

Netflix Film Önerisi, 15. sıradaki bu filmşarkıları ve dans figürleri ile çok beğeni toplayan Zendaya, Malcolm &Marie isimli film, deki performansıyla şimdiden oldukça iyi notlar almayabaşardı. Birbirlerine delicesine aşık olan iki gencin hayatını izleyeceğimiz bufilmde, başarılı ünlü bir yönetmenin film galası ardından döndükten sonrasevgilisi ile yaşadığı tartışması ve sonrasını konu alıyor. Birbirlerinetutkuyla aşık olan Malcolm ve Marie’nin büyük ilişkisi bu tartışma sonrasındaise toparlanması kolay olmayacaktır. 5 Şubat tarihinde izleyici ile buluşanMalcolm & Marie ikilisi ilişkilerindeki iniş ve çıkışları, değişim vedönüşümleri karşı tarafa aktarırken, izleyicisini de ilişkiler üzerindedüşündürüyor.

31. To All The Boys: Always and Forever | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 6,3)

Netflix Film Önerileri, 16. sıradakifilm, Lara Jean’in karmaşık ve bir o kadarda eğlenceli olan aşk hayatları,12 Şubat tarihinde yayınlanan bu filmle serii devam ediyor. Sevdiği her erkeğeyazmış olduğu romantik kelimelerle dolu mektuplarla başlayan heyecanlıhikâyesinde bu kez Lara Jean ve sevgilisi olan Peter’ın farklı konuları yeralacak. İyi gün ve kötü gün zamanlarını birlikte aşmak olduğunu anlayan gençsevgilileri,de izlemek çok eğlenceli.

33. Red Dot | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 5,5)

Netflix Film Önerileri, 17. sıradaki filmimizkorku ve gerilim türü içeriyor eğer bu tarzı seviyorsanız İsveç yapımı bu korkufilmini kesinlikle izleyin. Hayatları ve sıkıcı olmaya başlayan hayatlarınaeğlence katmak için uzun bir zaman kamp planlayan ikili, karla kaplı olandoğada hiçte ummadıkları tehlikelerle karşılaşırlar. Şirin çadırlarında birdenbeliren av tüfeği lazeriyle seri bir katilin hedefi olduklarını anlayan çift,böyle bir durumdan kurtulmaları ise hiç kolay olmayacaktır.

35. I Care a Lot | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 6,3)

Netflix Film Önerileri 2021, 18.sırasında Gone Girl filmi ile büyük bir çıkış yakalamış olan RosamundPike, yeni seri filmi I Care A Lot ile beklentiyide iyice yükseltiyor.Yasalardaki boşlukları kullanarak yaşlı insanları dolandırıp her şeyleriniellerinden alan Marla’nın çok uğraştığı planları günün birinde tepetaklakolacaktır. Mallarını elerinden almaya çalıştığı yeni insanın büyük bir çeteylebağlantısı vardır. Marla bu tehlikeli çeteyle karşı karşıya gelince bu tehlikeliiş onun için içinden çıkılmaz oldukça zor bir hale gelir.

37. The Kissing Booth 3 | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 5,8)

Netflix Film Önerisi, 19. sıramızdaki bufilm Netflix’in en çok sevilmiş olan romantik ve komedi The Kissing Booth,üçüncü film serisi ile geliyor. Elle’in üniversiteye başlamadan önce, ailesiile beraber evinde geçireceği son yazla başlayacak olan film, Elle’nin Noah ileyaşayacağı romantizim dolu sahneleriyle devam edecek. Elle’in vereceği bu büyükkararı ne zaman göreceğiz henüz tam olarak tarih verilmese bile Netflix,çekimlerini tamamladıktan sonra film 2021 senesinde yayınlanacağını açıkladı.

39. News of the World - Official Trailer...(IMDb: 6,8)

Netflix Film Önerileri, film tanıtımındaki 20.filmimiz, usta oyuncu Tom Hanks, Netflix yapımı filmi News of the World,10 Şubat tarihinde ekranlara geldi. Amerika,daki iç savaş, ın bitmesinden beşyıl sonrasında geçen bu güzel film, Kiowa halkı tarafından kaçırılmış olan 10yaşındaki küçük kızı gerçek ailesine ulaştırma yolculuğunu konu alan bir film.Savaş gazisi olan Kaptan Kidd’in (Tom Hanks) küçük kızı ile yapacağı bu uzunyolculuğu tamamlamak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

41. Moxie | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 6,7)

Netflix Film Önerileri 2021, listemizdeki 21.sırasında olan bu film komedi tarzındadır, Moxie, genç bir kızın şu anki kuruluolan düzene karşı gelerek başlatmış olduğu feminist hareketleri konu alıyor.Amerika Texas eyaletinde ailesiyle hep birlikte yaşayan zeki lise öğrencisiVivian okuduğu okulun cinsiyetçi olan kurallarına baş kaldırması ve bunuyaparken annesinden güç alması konu alınıyor. Moxie filminin dikkat çeken diğerbir yanı ise yönetmen koltuğunda olan, komedyen kişiliği ile tanımış olduğumuzAmy Poehler’ın olması.

43. The Last Letter From Your Lover | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 6,7)

Netflix Film Önerisi, serisinde 22. olan bufilm Jojo Moyes’un aynı ismi taşıyan kitabından uyarlanarak çekilen bufilm izleyenleri 1960’lı yıllara götürecek. Londra şehrinde yaşayan gazetecilikmesleğini yürüten Jennifer, her türlü maddi imkanlara ve çok mutlu olduğunusandığı tuhaf bir evliliğe sahiptir. Normal bir günün birinde birden birekarşısına çıkan yakışıklı bir adama aşık olur ve aşık olduğu adam ile alıştığıhayat arasında önemli bir seçim yapması gerekecektir. Bu romantik filminbaşrolünde ise izleyeceğimiz isim olan Shailene Woodley yer alıyor.

45. DON'T LOOK UP Trailer Teaser (2021) Leornardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Movie HD...(IMDb: 6,7)

Netflix Film Önerileri, sırasında 23. filmimiz Netflix’in büyük merakla beklenen bu yapımı, dikkat çeken önemlioyuncu kadrosuylada Don’t Look Up olabilir. Jennifer Lawrence ve LeonardoDiCaprio’yuda tarihte ilk defa bir arada göreceğimiz filmde, iki gökbilimcininfark ettiği dünyayı yok etmekle tehdit eden göktaşını herkese duyurmaya, çokciddiye alınmasını sağlamaya çalışmaları konu alınıyor. Filmin gösterim tarihitam söylenmesede film kadrosunda ayrıca Chris Evans, Timothée Chalamet, CateBlanchett, Meryl Streep, Matthew Perry, Ariana Grande gibi usta oyuncularıda izleyeceğiz.

47. Azizler | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 6,7)

Netflix Film Önerileri 2021, sıralamasında 24.filmimiz olan bu film, 2021 yılının ilk günlerinde Netflix tv deyayınlanan Azizler filmi, Engin Günaydın ve Haluk Bilginer gibi usta oyuncularıbir araya getiriyor. Film konusu ise, Ablası ve eniştesi ile yaşamakta olan veajansta çalışan hayatındaki rutinlerden artık sıkılmıştır. Aziz, artık her şeyideğiştirmek için çok farklı yollar izler. Aziz, hem etrafındaki insanlarıtrajikomik bir biçimde anlatan Azizler filmi izlemesi gereken eğlenceli birfilm.

49. Army Of The Dead (2021) Zack Snyder Movie TEASER TRAILER | Netflix...(IMDb: 5,8)

Netflix Film Önerileri ekşi, serimizdeki 25. sıradaolan Zack Snyder’ın yönetmen koltuğunda olduğu Army of the Dead bu seneninen beğenilen zombi filmleri arasında olacak gibi görünüyor. 2021 yılıiçerisinde (tam tarihi henüz açıklanmadı) Netflix tv de yayınlanacak olanfilmde Las Vegas şehrinde ortaya çıkan zeki zombi salgını,nı konu alınıyor.Zombi salgını,nı fırsat bilen eski bir grup askerin Nevada çölünün ortasındayapacağı büyük soygunu anlatacak olan film şimdiden heyecanla beklenir durumda.

51. Thunder Force | Melissa McCarthy and Octavia Spencer | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 5,7)

Netflix Film Önerileri, serisinde 26. sıradaolan bu film,de Octavia Spencer ve Melissa McCarthy, ThuderForce ile süper kahramana dönüşüyor. Geçen zamanla birbirlerindenuzaklaşmış olan çocukluk arkadaşı olan Lydia ve Emily, yılların geçmesindensonra süper güçler kazanırlar ve bu güçlerini güzel şehirlerini korumak içinkullanmaya karar verirler. Türü Aksiyon ve komedi olan bu filmi izlerken çokçaeğlenceli zaman geçirileceği kesin gibi.

53. CHERNOBYL 1986 Trailer (2021)...(IMDb: 5,1)

Netflix Film Önerileri 2021, sıralamasında 27.olan Danila Kozlovsky’nin hem yönetip hemde başrol aldığı bu filmde,itfaiyeci mesleğinden artık emekli olmuş ve yepyeni güzel bir hayata başlamışAlexey, yıllar önce izini kaybettiği sevgilisiyle sonunda kavuşuyor. Fakatbeklenmedik büyük çernobil nükleer felaketi onu yine en büyük tehlikelerle dolubir hayatın içine sürükleyecektir. 

55. Oksijen | Resmi Fragman | Netflix...(IMDb: 6,5)

Netflix Film Önerisi, 28. sıradaki film, imizinkonusu ise Liz, tuhaf ve kriyojenik olan bir kapsülün içinde hafızasıtamamen silinmiş bir haldeyken uyanır. Kapsüle nasıl gittiğinden haberi olmayangenç Liz, hayatta kalmak için kapsülün içinden çıkmanın yolunu bulmakzorundadır. Var olan oksijeni hızlıca tükenen güzel Liz, bir tarafdan hayattakalabilmek için mücadele ederken bir tarafdan da kim olduğunu hatırlamayaçalışmaktadır. Usta senarist olan Christie LeBlanc’ın senaryosunu yazdığı filmde başrolünü ise Anne Hathaway üstleniyor.

57. Skater Girl | Official Trailer | Netflix...(IMDb: 6,7)

Netflix Film Önerileri, serisinde 29. sıradafilm in konusu ise, Hindistan da kırsal bölgelerde yaşayan bir genç,hayatını tamamen değiştiren kaykay tutkusunu keşfedecektir. Kaykay tutkusu,Prerna'nın yaşamının artık vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.Kaykay Tahtasının üstüne çıktıkça kendini daha fazla geliştiren Prerna, artıkıyarışmalara girmeye karar verir. Her ne kadar ailesi de bu fikri savunsada dagenç kız kendini götüren hayallerinin peşinden gider ve bu hayallerinigerçekleştirirken önüne çıkan her engeli aşmak için savaşır.

59. Emekli Ajan | Resmi̇ Fragman | Netflix...(IMDb: 5,3)

Netflix Film Önerileri 2021, tavsiyelerindeki 30. filmimizin konusu ise: Paralı askerlikte olan eski bir gizli CIA servis ajanıdır. Hiç tanışmamış olduğu öz oğlunun silah ve uyuşturucu karteri ve kaçakçı olduğunu öğrenir. Bundan sonra oğlunu kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapar ve acil olarak Fransa’ya gider. Bu süre zarfında babalığın nasıl bir duygu olduğunu anlayacak olan ajanı çok zor zamanlar bekliyor.

Netflix Film Kodları!

Sizler de Netflix tv, yi açıp Netflix Ne izlesem,  diye düşünüyormusunuz, o halde arama kısmına yazdığınız bu Netflix kodları ile birbirinden şahane filmleri izlemek çok kolay. Bu aşağıdaki kodlar sayesinde sıradan aramalar listesinde gözükmeyecek olan binlerce film ve dizi karşınıza çıkacak.

1: Aksiyon film listesi (1365)

2: Çocuk ve aile filmleri için (783)

3: Komedi filmleri (6548)

4: Klasik film listesi (31574)

5: Kültürel filmler (7627)

6: Belgesel çeşitleri (6839)

7: Dram içerikli filmler(5763)

8: Korku gerilim filmleri (8711)

9: Siyah beyaz eski filmler: (7687)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları