Matrix 4 İzle! Matrix Resurrections İzle! The Matrix Resurrections Fregman İzle!
Matrix 4 İzle! Matrix Resurrections İzle! The Matrix Resurrections Fregman İzle!
The Matrix Resurrections, The Matrix 4, filminin ilk fragmanı nihayet yayınlandı. 22 Aralık günü vizyona girecek The Matrix 4 filmi başrolünde yeniden Keanu Reeves, Carrie Anne Moss, Yahya Abdul Mateen, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Christina Ricci, Jessica Henwick ve Priyanka Chopra Jonas gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Tüm dünyada büyük ilgi gören The Matrix serisi 2003 yılındaki serisi kafa karıştırıcı şekilde bir sonla bittikten 18 sene sonra The Matrix Resurrections, isimli bir filmin olacağı hiç tahmin edilemezdi. Fakat yıllarca boyunca süren söylentiler, spekülasyonlar ve beklentilerin sonunda The Matrix 4, Resurrections yani Diriliş filmi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

22 Aralık günü sinemalarda vizyona girecek olan The Matrix 4, serisi filmi The Matrix Resurrections, tan ilk resmi fragmanı yayınlandı. Paylaşılan videoda Neo ve Trinity olmak üzere hikayenin eski serilerdeki birçok karakter görülebiliyor ve Neo, da mavi olan hap' ların etkisinde gibi duruyor.

The Matrix 4, filmi fragmanı ise pek çok soru işaretinden oluşuyor. Neo'nun yaşadığı rüya gibi olmayan rüyalarının asıl sırrı nedir? The Matrix Resurrections, fragmanında gözüken tavşan ve kedi görüntülerinin anlamı acaba nedir? Abdul-Mateen Morpheus, nun acaba gençliğini konu alıyor? Yoksa Neo, Morpheus ile akraba mı oldu? Eğer Neo, başroldeki Morpheus'un gençliğindeki haliyle karşılaştıysa yaşananların acaba hepsi üçlemede meydana gelmiş karışık olaylardan önce olmuş olabilir mi?

The Matrix Resurrections Fragman İzle! Matrix 4 Fragman İzle!

3. The Matrix Resurrections – Official Trailer 1

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları