Ezgi Sertel Eşi? Ezgi Sertel Kimdir? Ezgi Sertel Kaç Yaşında?
Ezgi Sertel Eşi? Ezgi Sertel Kimdir? Ezgi Sertel Kaç Yaşında?
Ezgi Sertel kaç yaşında? Ezgi Sertel kimdir? EzgiSertel Eşi? Sunduğu yemek programlarıyla bir anda ismini duyuran ünlü oyuncu Ezgi Sertel, bugüne kadarki yer almış olduğu değişik projelerle geniş kitleler tarafından sevildi. 2018 senesinde set arkadaşı olan Ozan Çobanoğlu ile evlenen Ezgi Sertel, 2020 senesinde ikiz çocuklarını kucaklarına aldılar.

Ezgi Sertel'in 2 kez düşük yapması ile alakalı röportajını sizler için derledik.

İşte röportaj:

Ezgi Sertel hamile dönemi; 2019 yılında 2 kere düşük yaptım, düşük yapmamın sebebi ise, anne karnında bebeklerimin kalplerinin durmasıydı. Doktorla görüşmemizde bana 6 ay kadar bir daha hamile kalmaya özen göster dedi. Ben hiç böyle tahmin etmiyordum bu işleri. Zamanı gelince evleneceğim istediğim zaman da hamile kalıp çocuk yapacağım sanıyordum meğerse bu işler öyle hemen olmuyormuş. Hem ben beklemek istemiyordum bir taşla iki kuş vurmak istedim ve tüp bebek tedavisi görüp hamile kaldım.

Tüp bebek tedavisinde ilk denemeden 10 gün sonra doktor kontrole çağırdı. Ezgi Sertel hamile dendi çok şaşırdık, çünkü tüp bebek olayı ilk denemelerde olmuyor deniyordu, fakat bebeklerime ultrasonda görünce dayanamayıp ağladım.

Ben ve ozan üç dört tane sinema filminde oynadık. Filmlerde hep Ezgi Sertel kocası, Ozan oluyordu veya sevgilisi veya nişanlısı Biz de en sonunda birbirimizi sevip evlendik.

Ezgi Sertel kaç yaşında? Ezgi Sertel kimdir? EzgiSertel Eşi?

Ezgi Sertel, 1981 senesinin ekim ayının 1 inde Karabük, Safranbolu da dünyaya gelmiştir. Ezgi Sertel şu an 39 yaşındadır. Ezgi Sertel kocası Ozan Çobanoğlu dur. Ezgi Sertel eşi Ozan Çobanoğlu ile 2016 senesinde evlenmişlerdir.

EzgiSertel kimdir?

Ezgi Sertel türkiye'de oyunculuk ve sunuculuk yaparak üne kavuştu. İstanbul Üniversitesi'nin orman mühendisliği bölümünden mezun olan Ezgi Sertel, 2007 senesinde Samanyolu televizyonunda yayınlanmaya başlayan Tek Türkiye dizisinde rol aldığı Zeynep öğretmen karakteri sayesinde üne kavuşmuştur. Ezgi Sertel ile lezzetin haritası isimli programda da iyi bir performans sağlayan Ezgi Sertel eşi Ozan Çobanoğlu ile evlenmiştir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları