Bergüzar Korel Kimdir? Bergüzar Korel Kaç Yaşında?
Bergüzar Korel Kimdir? Bergüzar Korel Kaç Yaşında?
Belgüzar Korel, doğum yapmasına sayılı günler kala baby shower partisi düzenledi. Baby Shower davetine katılanlar arasında Esra Erol, Sema Ergenç ve İrem Kahyaoğlu gibi ünlülerde vardı.

Tam ismi Bergüzar Gökçe Korel 27 Ağustos 1982 senesinde İstanbul da doğdu.

Belgüzar Korel:

Babası Tanju Korel, Annesi Hülya Darcan çiftinin kızlarıdır.

27 Ağustos günü 1982 yılı İstanbul doğumlu. Çocukluğu Ankara Ulus'ta geçen Belgüzar Korel, ilk öğretimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulunda yaptı ve orta öğrenim yıllarını Yıldız Koleji'nde tamamladı. Yıldız kolejinden mezun olduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesinde Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü okuyarak tamamladı. Mimar sinan üniversitesinden daha önce profesyonel olarak voleybol oynadı.

Okullarda geçen yılları boyunca birçok oyunda ve kısa filmde oynadı. Bir sürede ünlü Nicole Kidman ve Tom Hanks’in de koçluğunu yaptığı Susan Baston ile beraber çalıştı.

Bergüzar Korel, 2009 senesinde evlendiği meslektaşı olan Halit Ergenç ile birlikte üçüncü çocuklarının dünyaya gelmesine çok a bir zaman kaldı. Çocukları olan  Ali ve Han isminde iki oğlundan sonra mutlu çift, bu sefer kız bebek bekliyorlar.

Bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etmeyi ihmal etmeyen güzel oyuncu, o anlara ait resimleri Belgüzar Korel instagram hesabından paylaştı.

https://www.instagram.com/berguzarkorel

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumlarıhttps://nedennedir.com